Bu sayfada önce ve sonra seklinde direksiyonların bize ne halde geldigi ve bitmis uygulamaları paylasıyoruz.

Önce ve sonra Fiorino direksiyon kılıfı uygulama

Bu örneğimizde araç sahibi internetten alarak direksiyon kılıfını kendisi dikmiştir. İçine sinmediği için bizi çağırdı ve söküp yeniden uygulama yaptık aradaki farkı gördü ve çok sevindi ama ne yazıkki harcadığı zaman ve verdiği para çöpe gitmiş oldu. Örneği aşağıda paylaşıyor ve takdirinize bırakıyorum:

Diğer uygulama :

önce ve sonra
önce ve sonra
Ve yeni kasa Doblonun Bitmiş hali

Transit connect direksiyon yenileme işlemi

Bu örneğimizde müşteri ikinci el olarak aldığı aracının direksiyonunu bu şekilde almıştır. Eski sahibi arabaya hiç bakmamış ve direksiyonu bu şekilde enkaz halinde teslim etmiştir. Biz de üzerimize düşeni yaptık 1 saatlik uygulama sonucunda müşterimizi yeni araca özel direksiyon kılıfına (yani yeni direksiyonuna) kavuşturduk. Güle güle kullansın diyoruz :

ESKİ HALİNİN RESMİ :

Eski direksiyon tamiri ve komple kaplama uygulaması : 

Bu aracın sahibi olan müşterimiz de direksiyonundan eser kalmamış her yeri soyulmuştu. Direksiyona dolgu ve tamir yaptık ilk günkü gibi tertemiz bir şekilde teslim ettik. En mantıklısı direksiyon bu hale gelmeden kaplatmak ama direksiyon bu hale geldiyse de çaresi İskender deri direksiyon kaplama :

ESKİ SOYULMUŞ HALİ :

önce ve sonra fiat doblo
önce ve sonra

Peugeot 206 direksiyonu da bu şekilde ölmüş görünüyordu onu da tamir edip sahibine yeni gibi teslim ettik :

ESKİ HALİ :

önce ve sonra pejo 206
smacap_Bright
önce ve sonra pejo 206

Transporter direksiyonu tamir ve uygulama :

Bu aracımızın da direksiyonu yırtılan derisinin üzerine bantlama vb amatörce müdahalelere maruz kalmıştı. Aracı alan müşterim bizi internetten buldu ve gittik aracın direksiyonunun derisini söktük ve bu şekilde kendi premium kılfıımız ile kapladır. önce ve sonrası aşağıdadır.
Anlatmaya gerek yok farkı görüyorsunuz :

ESKİ HALİ :

Ford Mondeo Deri onarım ve Kaplaması :

Accent direksiyonuna direksiyon demeye bin şahit lazım idi.
Artık lazım değil :

Normal kılıflar için sitemizin katalogunu ziyaret edebilirsiniz:
https://deridireksiyon.net/katalog/

Fiyat Listesi için buraya tıklayabilirsiniz : https://www.deridireksiyon.com/fiyat-listesi/

İletisim için buraya tıklayabilirsiniz : https://www.deridireksiyon.com/iletisim/

Related keywords

deri direksiyon, deri direksiyon dikimi, gaziosmanpaşa, istanbul, deri direksiyon kılıfı, deri dikişli kılıf, direksiyon dikim, soyulmuş direksiyon, eskimiş direksiyon, kaliteli deri kılıf, sedef kaplama, sarmal direksiyon, ucuz direksiyon kılıfı, uygun fiyat, istanbul direksiyon, istanbul deri direksiyon, deridireksiyon.com, nasıl dikilir, sarmal direksiyon kılıfı, kırmızı dikişli, mavi dikişli, ticari taksi direksiyon kılıfı, suni deri, ithal deri, alkantara,komple kaplama, kolları kaplama, komple direksiyon, tam kalıp, orjinal direksiyon kaplama, orjinal kaplama, araca özel, araca göre kalıp, araca göre kalıp, whatsapp, youtube, direksiyon kaplama izle, telefon, instagram, iskender usta, iskender, original, original classics, original sport, oto aksesuar, tuning, sedef sökme boş paket, tuşsuz direksiyon, kapaksız direksiyon, full paket, full orijinal, direksiyon kopmuş, kenarları soyuldu, direksiyon soyuldu, kaplama yapan yer, direksiyoncu, adrese servis, yerinde servis, yenileme, tamir, full kaplama, tam kaplama, arama motoru, yandex, ve, ile, veya, ise, android, chrome, firefox,